Bipolárna rádiofrekvencia tela

Rádiofrekvencia je moderná metóda bezbolestného liftingu , pri ktorom sa zároveň intenzívne omladzuje podkožný kolagén.
Hodí sa  pre klientov a klientky, ktoré riešia:korekciu celulitídy,lipómov, redukciu strií, jaziev,vrások, celkové vypnutie a omladenie ovisnutej kože

Rádiofrekvenčný lifting je úplne bezbolestný a neinvazívny, preto nie sú potrebné žiadne obmedzenia ani rekonvalescencie. V priebehu aplikácie pociťujete iba teplo. Bipolárna hlavica  ma maximálny účinok na podkožné kolagénové vlákna a následné vypnutie a omladenie pokožky.

Princíp ošetrenia spočíva v tom, že sa prehreje kožný kolagén, jeho malá časť je tepelne poškodená a v priebehu pár mesiacov sa popálený kolagén nahrádza novým kolagénom. V závislosti od nastavenie RF prístroja sa môže takto ošetriť:

1. kožný kolagén  alebo

2. kolagén, ktorý vytvára prepážky v tukovom tkanive a spôsobuje vznik celulitídy (kolagén tu doslova obaľuje zhluky tukových buniek prejavujúce sa potom ako drobné oblé výčnelky, spôsobujúce  hrboľatý povrch celulitídou postihnutej oblasti).

Veľmi dobré výsledky dosahujeme u klientiek, ktoré kombinujú klasickú ultrazvukovú liposukciu, teda kavitáciu, s rádiofrekvenciou. Kavitácia zabezpečí žiadaný úbytok, rádiofrekvenčné vlny tento úbytok aktívne podporia a súčasne efektívne pôsobia na vypnutie a celkové omladenie pokožky.